Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře – mít v dnešní době kvalitní a pevné vstupní dveře, je nutností.

Dodáváme a montujeme dveře v bezpečnostní třídě 2, 3 a 4, od českého výrobce BEDEX.

U vybraných typů dodáme záruběň. Můžete si vybrat z několika barevných odstínů. Náročnější zákazníci si mohou zvolit dveře kazetové.

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE BEDEXVýroba bezpečnostních a protipožárních dveří BEDEX byla zahájena v roce 1992. Z toho lze snadno usoudit, že naše společnost má letité zkušenosti s výrobou, prodejem i montáží. Cílem výrobků BEDEX je nabídnout každému zákazníkovi perfektní výrobek a servis, odpovídající nárokům na bezpečí, komfort a tomu odpovídající cenu. Filozofii značky BEDEX nejlépe vystihuje její slogan: ?Bezpečí není luxus!”

Bezpečnostní dveře BEDEX jsou vyráběny na prvotřídních strojírenských zařízeních Trumpf a jsou zkonstruovány z materiálů, které zaručují vysokou kvalitu již od samotných výrobců. Do konstrukce jsou zabudovávány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání, resp. protipožárních.

Jednou z hlavních předností dveří BEDEX je oblast zámku. Jsou zde využívány výhradně originální rozvorové zámky renomovaných výrobců. Tyto jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém. Typy a rozdíly mezi jednotlivými zámky ve dveřích BEDEX a zámky používanými jinými výrobci bezpečnostních dveří, objasní odborníci přímo ve výrobě, případně u prodejce.

Objednat naše výrobky si může regionální zájemce i na základě konzultací přímo ve vzorkové místnosti sídla MRB Sazovice spol. s r. o. Klient ze vzdálenějších regionů může oslovit některé z našich partnerů, jejichž seznam najdete zde.

Vlastní výroba dveří je rychlá. Od podpisu kontraktu jsou standardní výrobky dodávány do 14 dnů, složitější atypické výrobky maximálně do 4 týdnů.

V červnu roku 2004 byla naše společnost úspěšně certifikována firmou ITC Zlín, a.s. dle ČSN EN ISO 9001:2001. Vybudováním a neustálým zlepšováním systému jakosti očekáváme vyšší spokojenost našich zákazníků a tím i zajištění dostatku práce pro naši firmu.